5 powodów, dla których warto kupić szlafrok

5 najważniejszych powodów, dla których możesz potrzebować szlafroka

1. Masz gości w domu na noc?

Gdy masz w łazience przygotowany szlafrok, możesz spotkać się z kimś, zanim przejdziesz z łazienki do swojej garderoby. Szlafrok, który jest wystarczająco długi, aby Cię okryć, to idealne rozwiązanie, gdy masz w domu krewnych lub innych gości. Wskazane jest posiadanie dodatkowego szlafroka dla gości w domu, z którego mogą korzystać również podczas spodziewanego lub niespodziewanego noclegu.

2. Nie będziesz potrzebować tylu ręczników.

Jeśli wybierzesz szlafrok z bawełny frotte, materiał wchłania wilgoć i utrzymuje ciepło, dzięki czemu nie trzeba już używać ręcznika, z wyjątkiem suszenia włosów. Szlafrok to również świetna alternatywa dla ręcznika, gdy jest dużo deszczu, gdy mocno się zmoczysz i potrzebujesz wysuszyć się i rozgrzać. W naszej ofercie mamy również świetne rozwiązanie na szlafrok z kapturem.

3. Nie będzie Tobie tak zimno po pływaniu.

Czy kiedykolwiek pływałaś i zapomniałaś o ręczniku kąpielowym do osuszenia ciała? Ręczniki nie mają takich samych właściwości jak szlafroki, którymi można się otulić. W szlafroku możesz czuć się komfortowo także wtedy, gdy masz na sobie kostium kąpielowy przy basenie lub na plaży.

4. Szlafroki są idealne na dziewczęcy wieczór pełen relaksu i wypoczynku.

Wieczorem, gdy przyjdą wszyscy Twoi znajomi, możesz ich ugościć w szlafroku. Będzie Ci wygodnie podczas pedicure, maseczek na twarz, a także podczas filmu z popcornem.

5. Wybieraj spośród wysokiej jakości szlafroków w sklepie internetowym SoftCotton.pl