🎄 Zrób zakupy na święta z wyprzedzeniem, aby było z czego wybierać. Gwarancja wymiany prezentów świątecznych do 10. 1. 2023 r. 🎁

Klasyczne chusteczki z tkaniny nawet w dzisiejszych czasach budzą zdziwienie jak u kobiet, tak mężczyzn, którzy szukają gustowny i elegancki podarunek. Nie dla każdego jest właściwa chusteczka papierowa, która jest do cery surowa i zostawia já wyschniętą.

Wybrać można między naszymi damskimi i pańskimi chusteczkami z tkaniny, które są wyprodukowane ulubioną hiszpańską marką GUASCH. Chusteczki są miękkie, absorbowe i w dodatku świetnie pochłaniają wilgotność. Z chusteczek można wybrać pomiędzy kolorowymi, białymi, czy w kratki. W naszej ofercie znajdzie państwo także haftowane ustawy, które są oryginalnym podarunkiem.

Wszystkie chusteczki są zapakowane w opakowaniu podarunkowym, czytając 3 czy 4 sztuki, wyprodukowane w 100% z bawełny czy bambusowej tkaniny.
Można je prać w pralce. W tym wypadku ich może mieć państwo ciągle po ręku i przygotowane do wielokrotnego użycia.

Szybkie info Nowość W ozdobnym pudełku
Chusteczki bambusowe EROS, 3 szt

Chusteczki bambusowe EROS, 3 szt

99 zł
Kolor Biały
Mowa jest o tradycyjnych chusteczkach ulubionej marki GUASCH. Mogą one być praktycznym i stylowym podarunkiem w dniu urodzin lub rocznicy.

Recycled Claim Standard