🎄 Zrób zakupy na święta z wyprzedzeniem, aby było z czego wybierać. Gwarancja wymiany prezentów świątecznych do 10. 1. 2023 r. 🎁

Dywaniki łazienkowe ze 100% czesanej bawełny lub bambusowego włókna, przyjemne w dotyku. Luksusowe dywaniki łazienkowe mają wysoką chłonność i antybakteryjne właściwości, także w tej kwestii z pewnością Cię nie zawiodą.

Ten praktyczny dodatek do łazienki stanie się jej ozdobą: niektóre dywaniki są urozmaicone haftem, inne subtelnymi, a mimo to wyjątkowymi. Jeśli lubicie jednolity styl, możesz wybrać dywanik, do którego masz możliwość dokupić na przykład ręczniki, szlafrok lub inny dodatek w tym samym designe. Wszystkie dywaniki mają rozmiar 50x90cm, dzięki czemu zmieszczą się praktycznie w każdej łazience.

Porady

10 powodów, dlaczego jest dobrą okazją wybrać sobie markę Soft Cotton

 Materiały

Szybkie info Black Friday -10%
Dywanik łazienkowy MARINE MAN 50x90 cmDywanik łazienkowy MARINE MAN 50x90 cm

Dywanik łazienkowy MARINE MAN 50x90 cm

Liczba gwiazdek to 5 z 5
150 zł 135 zł
Kolor BiałyCiemnoniebieski
Łazienkowy frotte dywanik MARINE MAN 50x90cm. Wysokiej jakości, miękki, chłonny, w dwóch kolorach do wyboru, będzie ozdobą Twojej łazienki.
Szybkie info Black Friday -9%
Dywanik łazienkowy BUKETDywanik łazienkowy BUKET

Dywanik łazienkowy BUKET

158 zł 143 zł
Kolor KremowyStary róż
Dywanik łazienkowy BUKET w rozmiarze 50x90cm, wykonany z wysokiej jakości 100% czesanej egejskiej bawełny, zawsze elegancki.

Recycled Claim Standard