Soft Cotton jest zarejestrowanym znakiem towarowym francuskiej Firmy produkującej ręczniki frotte i szlafroki frotte od 1986 roku w swoim zakładzie produkcyjnym. Zakład o powierzchni 53.000 m2 znajduje się w południowo-zachodniej części Turcji, gdzie zatrudnia 1500 pracowników. Tam też uprawiana jest bawełna najwyższej jakości - egejska bawełna premium. Egejska bawełna to jedno z najbardziej luksusowych włókien, które znane jest ze swoich wyjątkowych właściwości takich jak: większa chłonność, miękkość, naturalny połysk oraz długi okres użytkowania, który zawdzięcza długiemu włóknu.

Produkujemy tutaj także szlafroki dla światowych marek takich jak Calvin Klein, Kenzo, Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger.

W roku 1986 firma wchodzi na rynek światowy i koncentruje się na eksporcie. Obecnie eksportuje towary do USA, Kanady, Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Krajów Beneluxu, Austrii, Grecji, Japonii, Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Singapuru, Czech, Słowacji, Węgry, Rumunii i do Polski za pośrednictwem bezpośredniego przedstawiciela jakim jest firma Soft Cotton s.r.o. (sp. z o.o.).

Wyroby Soft Cotton są produkowane z przędzy czesankowej z AEGEAN bawełny (egejska bawełna znana jest jako najlepsza w swojej kategorii). Produkty barwione są w najnowocześniejszym certyfikowanym systemie Oeko-Tex. Dzięki temu przez cały okres użytkowania produkty mają tę samą barwę i miękkość jak w dniu zakupu.

Wszystkie produkty są antybakteryjne (certyfikowane American Microban Products Company). Microban przeciwbakteryjna ochrona zapobiega wzrostowi bakterii w związku z czym produkty są czystsze i świeższe. Soft Cotton stara się wprowadzać na rynek Polski produkty w najwyższej jakości, z najlepszej przędzy, w najatrakcyjniejszych kolorach i stylach.

Továrna Soft CottonTovárna Soft Cotton_2Továrna Soft Cotton_3Továrna Soft Cotton_4

Wymagania w stosunku do ręczników i szlafroków bywają bardzo wysokie. Produkty te muszą być nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale również muszą być przyjemne w dotyku, ponieważ mają bezpośredni kontakt ze skórą. W związku z tym, konieczne jest, aby podczas zakupu wybierać tylko te produkty, które rzeczywiście spełniają te wymagania. Właśnie takie ręczniki i szlafroki oferujemy w sklepie internetowym SoftCotton.pl.

W ofercie marki Soft Cotton znajdują się męskie szlafroki z frotte, damskie szlafroki i luksusowe szlafroki dla dzieci. Oferta jest poszerzona o szlafroki z bambusa i szlafroki z MICRO bawełny. Wszystkie szlafroki szczycą się bardzo eleganckim wyglądem, w dotyku jedwabistym materiałem, dzięki czemu są idealnym prezentem praktycznie dla każdego. Wybieraj z szerokiej gamy różnych barw i rozmiarów i zachwyć swoich bliskich oryginalnym i luksusowym prezentem.

Również oferta ręczników z frotte jest niezmiernie szeroka. W sklepie internetowym oferujemy produkty od wiodącego producenta jakim jest Soft Cotton. Z pewnością każdy znajdzie tutaj dla siebie ręcznik. Dla miłośników luksusu są do dyspozycji ręczniki z kryształkami Swarowskiego lub bambusowe ręczniki w których natychmiast się zakochasz. Wysokiej jakości bawełna, atrakcyjne ceny czy luksusowy wygląd - to atrybuty, które zdobią ręczniki na portalu SoftCotton.pl.

Nieodłączną częścią oferty firmy są również ręczniki plażowe z frotte. Dzięki ich wielkim rozmiarom można się na nich położyć ze swoimi bliskimi, a 100% bawełna z której są wykonane będzie w tym czasie otulać Twoje zmysły.

Można skorzystać z naszej regularnej oferty promocyjnej w ramach której sprzedajemy niektóre luksusowe szlafroki i ręczniki z frotte z kilkuprocentowymi rabatami. Ciekawa jest również możliwość nabycia zestawów upominkowych, wśród których można znaleźć właśnie ręczniki z kryształkami Swarovskiego. Damskie, męskie i dziecięce szlafroki, ręczniki w najwyższej jakości - w skrócie - znajdziesz tylko na portalu Soft Cotton.pl.

Uložit

Uložit

Recycled Claim Standard