🎄 Zrób zakupy na święta z wyprzedzeniem, aby było z czego wybierać. Gwarancja wymiany prezentów świątecznych do 10. 1. 2023 r. 🎁

Jakie są ręczniki kąpielowe wykonane z MODALU?

Modal jest absolutnie unikalnym materiałem, który ma przed sobą wielką przyszłosć. Chodzi o naturalne włókno, do wyrobienia którego potrzebna jest 100% celuloza pozyskiwana z naturalnego bukowego drewna.

Tkaniny z modalu są niespotykanie delikatne i miękkie, co pozna się w pierwszym momencie kontaktu z nimi. Zaskoczy Cię, że modal jest bardzo przyjemny w dotyku i szybko się w nim zakochacie.

Ujmą Cię również naturalnym połyskiem, który nie zniknie nawet po wielokrotnym praniu. Także kolor pozostanie naturalny, taki sam jak przy zakupie. Materiał ten jest niesamowicie chłonny, połowę bardziej niż klasyczna bawełna. Z pewnością docenisz również to, że ręczniki z modalu bardzo szybko schną. Modal spełnia najwyższe wymagania miękkości i chłonności.

Szybkie info Black Friday -10% Bestseller
Luksusowe ręczniki kąpielowe DELUXE 75x150cmLuksusowe ręczniki kąpielowe DELUXE 75x150cm

Luksusowe ręczniki kąpielowe DELUXE 75x150cm

Liczba gwiazdek to 5 z 5
188 zł 169 zł
Kolor BiałyMustardBrązowyKremowyMiód HoneyRóżowyStary różJasnobeżowyJasnoniebieskiJasnoszaryZielony
Ręczniki kąpielowe DELUXE z modalowego włókna 75x150cm. Ręcznik o wysokiej gramaturze, w przypadku którego funkcjonuje zasada, że…

Recycled Claim Standard