🌼 Twój kod na wiosenne zakupy  -20% >>  WIOSNA      Obowiązuje na wybrane produkty do 26 marca, z wyłączeniem przecenionych towarów.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Do wyboru są wymienione poniżej dostępne sposoby płatności:
   

Online przelew bankowy

Za zamówienie możesz zapłacić przy pomocy e-przelewu. Należność natychmiast będzie widoczna na naszym koncie, będziemy więc mogli wysłać do Ciebie paczkę jak najszybciej (jeżeli wszystkie produkty będą w magazynie). Płatność za pośrednictwem systemu płatniczego PAYU.
   

Karta płatnicza online

Za zamówienie możesz zapłacić przy pomocy karty płatniczej, która musi mieć aktywną funkcję płatności przez internet. Należność natychmiast będzie widoczna na naszym koncie, w związku z czym od razu będziemy mogli wysłać paczkę (w przypadku, że wszystkie produkty będą w magazynie). Płatność za pośrednictwem systemu płatniczego PAYU. Dzięki płatności kartą oszczędzasz czas i pieniądze!

Przelew bankowy

Płatność za zamówienie należy przesłać przelewem bankowym na nasze konto Bank PEKAO 56 1240 4357 1111 0010 6760 9508. Pełne dane do przelewu otrzymasz od nas po potwierdzeniu zamówienia.


Płatność za pobraniem

Za paczkę zapłacisz kurierowi przy jej odbiorze. Płatność za pobraniem jest możliwa jedynie w gotówce, płatność kartą nie jest możliwa.

Recycled Claim Standard